GENERAL MANAGER

Massimo Verardo

DZIAŁ EKSPORTU · TEL. +39 0432 602095 – FAX +39 0432 602501
obsługa klienta

Viviana

Francja, Szwajcaria, Holandia,
Wielka Brytania, Irlandia, Grecja, Cypr,
Republika Południowej Afryki,
Australia, Nowa Zelandia

Sarah

Austria, Belgia, Luksemburg,
Hiszpania, Portugalia,
Dania, Skandynawia,
Bliski Wschód, Turcja

sarah@atel.it
Skype: 
sarah.bettani
int. 6017

Veruska

Malta, Bałkany, Węgry, Rumunia,
Republika Czeska, Słowacja,
Bułgaria, Maghreb,
Stany Zjednoczone, Kanada

veruska@atel.it
Skype: 
veruska_chignoli
int. 6013

Elisa

Niemcy, Francja, Izrael,
Ameryka Południowa

elisa@atel.it
Skype: 
elisa.del.missier
int. 6034

Irina

Rosja, WNP, Polska,
Państwa bałtyckie

irina@atel.it
Skype: 
export.russia1
int. 6024

pracownicy działu sprzedaży

Carlo

Francja, Belgia, Luksemburg,
Maghreb, Rosja, WNP,
Stany Zjednoczone, Kanada,
Australia, Nowa Zelandia

carlo@atel.it
Skype: 
carlo.cordovado
int. 6035

Filippo

Niderlandy, Zjednoczone Królestwo,
Malta, Portugalia, Republika Czeska,
Słowacja, Polska, Bułgaria,
Izrael, Bliski Wschód, Turcja

filippo@atel.it
Skype: 
filippo.plett
int. 6036

Dennys

Hiszpania, Irlandia, Bałkany,
Węgry, Rumunia, kraje bałtyckie,
Ameryka Południowa,
Republika Południowej Afryki

dennys@atel.it
Skype: 
dennys.atelitalia
int. 6022

Josephine

Niemcy, Austria,
Szwajcaria,
Grecja, Cypr,
Dania, Skandynawia

josephine@atel.it
int. 6016

DZIAŁ SPRZEDAŻY · Tel. 0432 526962 – Fax. 0432 603223

Patrizia C.

Suada

commerciale@atel.it
skype: suada_113
int. 6027

Riccardo

DZIAŁ ZAKUPÓW – TEL. +39 0432 612629 – FAX +39 0432 602501

Giulio

giulio@atel.it
Skype: 
giulio.londero
int.6012

Lisa

lisa@atel.it
Skype: 
lisa.mucin
int. 6026

Andrea M.

andream@atel.it
int. 6007

Simona

simona@atel.it
int. 6040

Andrea R.

andrea@atel.it
int. 6041

Patrizia G.

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI · TEL. +39 0432 602095 – FAX +39 0432 602501

Stefano

stefano@atel.it
int. 6033

Federica G.

federica@atel.it
int. 6023

Enrica

enrica@atel.it
int. 6009

Giulia

giulia@atel.it
int. 6004

WEB · TEL. +39 0432 602095 – FAX +39 0432 602501

Stefania

web@atel.it
skype: Web_Atel
int. 6006

ODBIÓR

Lucia

int. 6005

GWAREHOUSE